Showbiz

“Luj” nga Dafina e MC Kresha vjen edhe me videoklip

Këngëtarët e njohur kosovarë, Dafina Zeqiri dhe MC Kresha, kanë publikuar videoklipin e këngës “Luj”, të lëshuar ditë më parë vetëm në versionin audio.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dafina përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram.

Kënga “Luj” është pjesë e albumit të fundit të këngëtares “Absolute vol.1”.

Videoklipi është mirëpritur nga fansat, që kanë vërshuar rrjetin me komente pozitive.