Showbiz

Madonna rrëzohet në skenë

Këngëtarja me famë botërore, Madonna, të dielën mbrëma është rrëzuar në skenë derisa po performonte në Seattle, në kuadër të turneut të saj “Celebration”, shkruan The People.

65-vjeçarja u rrëzua derisa po këndonte hitin “Open your heart”, pasi një nga valltarët e saj tërhoqi karrigen. Ylli e menaxhoi situatën mirë pasi u shtri në skenë duke vazhduar këndimin derisa kameramani shkoi dhe i ndihmoi të ngrihej.

Ajo e vazhdoi pjesën e mbetur të këngës sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Fansat e këngëtares ndanë shumë video ku shihet Madonna duke u rrëzuar. Megjithatë shumë nga komentet ishin pozitive duke shkruar se artisja e menaxhoi shumë mirë situatën.

“Ajo është Mbretëresha për një arsye”, kishte shkruar njëri nga fansat.

“Ajo buzëqeshje ishte gjithçka”, ka shkruar një tjetër.