Showbiz

Beyonce paralajmëron album të ri

 

Këngëtarja e mirënjohur Beyonce, ka paralajmëruar albumin e saj të ri “Reinassance Act II”, përmes një reklame në spektaklin “Super-Bowl” që u mbajt mbrëmë, raporton “CNN”.

Ylli në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar edhe dy këngë të reja “Texas Hol ‘Em” dhe “16 cariages”, të cilat duket se do të jenë pjesë e albumit të ri.