Showbiz

Vanessa Hudgens e Cole Tucker martohen

 

Aktorja e Hollywoodit, Vanessa Hudgens, është martuar me sportistin Cole Tucker, raporton TheCut.

Përgjatë vikendit, aktorja u shfaq në një plazh të Meksikës me një fustan të bardhë të gjatë, duke nxitur spekulimet se ajo dhe Tucker kanë pasur një dasmë sekrete.