Showbiz

Julia Roberts ndan fotografi për ditëlindjen e binjakëve të saj

 

Aktorja e njohur, Julia Roberts, që është nënë e tre fëmijëve ka festuar të martën (më 28 nëntor) ditëlindjen e binjakëve të saj, raporton revista Poeple.

Aktorja ikonike ka ndarë një fotografi bardh e zi ku shihet duke mbajtur në prehër vajzën Hazel Patricia dhe djalin Phinnaeus Walter.