Showbiz

Black Chyna e sheh si të fuqishme lidhjen e saj të re

 

Ylli i “reality tv” Black Chyna (Angela White) po e cilëson marrëdhënien me partnerin e saj Derrick Milano si të fuqishme.

35-vjeçarja ka reflektuar mbi romancën e saj me reperin 29-vjeçar dhe ka treguar se si vet dashuria i ka gjetur ata.