Showbiz

“The Flash” e sjell në ekran edhe aktorin Nicolas Cage

 

Regjisori i filmit “The Flash”, Andy Muschietti, e ka zbuluar një detaj të rëndësishëm rreth projektit të ardhshëm.

Së fundmi ishte bërë e ditur se në filmin e bazuar në superheronjtë e librave komik “DC”, do të përfshiheshin dy Batman, njëri i portretizuar nga Michael Keaton dhe tjetri nga Ben Affleck. Por tani, Muschietti ka zbuluar se aktori tjetër i Hollywoodit, Nicolas Cage, do të ketë po ashtu një rol të vogël me ç’rast e portretizon Supermanin.