Showbiz

Madonna i jep fund lidhjes me modelin 41 vjet më të ri

 

Madonna dhe i dashuri i saj model, Andrew Darnell, i cili është 41 vjet më i ri se ajo thuhet se janë ndarë pas më pak se një vit lidhje.

Pas ndarjes së tyre, këngëtarja e hitit “Material Girl”, 64 vjeç, thuhet se po përjeton një “krizë besimi” për ndarjen e tyre dhe pas kritikave të fundit “mizogjene” për pamjen e saj në fillim të këtij muaji.