Showbiz

Fotoja e Roger Federer me Blackpink merr më shumë se një milion pëlqime

 

Një fotografi e tenistit të njohur, Roger Federer dhe grupit Blackpink ka marrë më shumë se një milion pëlqime në Instagram.

Fotografia u publikua nga Federer.