Showbiz

Hilary Swank po e shijon shtatzëninë në moshën 48-vjeçare

 

Aktorja 48-vjeçare e shpërblyer me “Oscar”, Hilary Swank, është në pritje të binjakëve me bashkëshortin, Philip Schneider. Ajo pohon se është duke e shijuar shtatzëninë e saj të parë dhe deri më tani e gjithë kjo eksperiencë i është dukur magjike.

Duke folur për gazetarët mbi qilimin e kuq të ceremonisë “Globi i Artë”, aktorja tha: “Ka qenë një përvojë magjike dhe e mrekullueshme. Më pëlqen shumë të jem shtatzënë. Po ndihem e bekuar dhe e lumtur, më e lumtur se kurrë”.