Showbiz

Ashton Kutcher falënderues ndaj gruas së tij Mila Kunis

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur amerikan, Ashton Kutcher, ka folur hapur për betejën kërcënuese për jetën me sëmundjen autoimune Vasculitis, si dhe e lavdëroi gruan e tij, Mila Kunis, për mbështetjen gjatë kësaj periudhe të vështirë dhe të frikshme.

Gjatë një interviste për shoun “The Checkup me Dr. David Agus” që transmetohet në platformën “Paramount+”, Ashton tha se është afër t’i rikthehet përsëri shikim dhe dëgjim normal.