Showbiz

Gal Gadot protagoniste e filmit me spiunë, “Heart of Stone”

 

“Heart of Stone” titullohet filmi i ardhshëm me spiunë, i cili vjen me regji të Tom Harperit dhe i takon zhanrit triler dhe aksion.

Në rolin protagonist të këtij projekti është angazhuar aktorja izraelite, Gal Gadot. Ajo e portretizon një agjente të CIA-s, Rachel Stone, e cila është e vetmja grua që qëndron mes organizatës paqeruajtëse ndërkombëtare dhe humbjes së asetit të tyre më të fuqishëm dhe të rrezikshëm.