Showbiz

Leonardo DiCaprio vazhdon festën për 20-vjetorin e Art Basel Miami

 

Leonardo DiCaprio ka vazhduar festën e tij në fundjavë për të kremtuar 20-vjetorin e Art Basel Miami.

Ai iu bashkua fytyrave të famshme duke përfshirë Kim Kardashian, Kylie Jenner, Serena Williams në festën ekskluzive të Wayne dhe Cynthia Boich të premten mbrëma, pasi u pa duke festuar në Miami mbrëmjen e kaluar.