Showbiz

Megan Thee Stallion kishte frikë të lansonte muzikë personale

Foto: AP/Associated Press
 

Reperja amerikane, Megan Thee Stallion, e ka pranuar së fundmi se kishte frikë të lansonte muzikë tejet personale.

27-vjeçarja e famshme foli për disa çështje personale në albumin e saj të ri, “Traumazine”, dhe ajo e pranon që të qenit kaq e sinqertë me fansat e kanë bërë të ndihet nervoze dhe e emocionuar.