Showbiz

Emily Ratajkowski po kalon kohë të mira me ish-të dashurin e Kim Kardashianit

Emily Ratajkowski dhe Pete Davidson “po kalojnë kohë të mira së bashku”.

Modelja 31-vjeçare e cila ka një djalë 20-muajsh me producentin Sebastian Bear – McClard, raportohet se është në lidhje që disa javë me aktorin 29-vjeçar, raportoi “Entertainment Tonight”.

“Emily duket mirë dhe e ka marrë nën kontroll jetën e saj si nënë beqare që kur është divorvuar. Ajo është në lidhje dhe po ia kalon shumë mirë”, ka thënë burimi.

Supermodelja është ndarë nga Sebastian këtë vit.

Ndërkaq, Davidson ka vetëm pak kohë që është ndarë nga Kim Kardashian, me të cilën ka qenë në lidhje për disa muaj.

Ai është bërë i famshëm për lidhjet e tij me disa prej femrave më të bukura në botë.