Showbiz

Brad Pitt në lidhje me një zvicerane

Foto: AP
 

Brad Pitt ka një interes të ri romantik për Ines de Ramon.

Një burim i afërt me 32-vjeçare zvicerane ka thënë për revistën “People” se ajo dhe Pitt, 58 vjeç, "janë lidhur për disa muaj".