Showbiz

Kim Kardashian befason me dukjen për “Natën e Shtrigave”

 

Kim Kardashian, një prej më të përfolurave në mediat rozë, ka befasuar me dukjen e saj për “Natën e Shtrigave”.

Ajo ka publikuar në Twitter një video të shkurtër ku shfaqet e veshur si personazhi i Marvel, Mystique X-Men. Për t'u dukur e tillë, 42-vjeçarja ka veshur një xhaketë blu të ngushtë, mëngë me doreza dhe taka.