Showbiz

Rihanna pritet ta shënojë rikthimin në muzikë këtë javë

Foto: AP/Associated Press
 

Studioja “Marvel” e ka postuar një klip të shkurtër përmes së cilit paralajmëron se Rihanna do të lansojë muzikë të re këtë javë.

Në klipin në fjalë, shkronja “R” veçohet në fjalinë “Forever” dhe më pas shfaqet data 28 tetor 2022. Ndërsa postimi shoqërohet me mbishkrimin “#WakandaForever”, shkruan portali “Female”.