Showbiz

Drake dhe 21 Savage paralajmërojnë albumin e përbashkët

 

Dy reperët e famshëm, Drake dhe 21 Savage, po a lansojnë një album të përbashkët këtë javë, bënë të ditur portali “Billboard”.

Dyshja e pëlqyer e muzikës rep e paralajmëroi publikun se albumi i tyre i ri me titull, “Her Loss”, do të publikohet të premten (28 tetor).