Showbiz

Rrëfimi për bukuroshen e Hollywoodit që sot kërkon ushqim në kosha të plehrave [FOTO]

 

Fotot e reja të Loni Willison janë alarmante. Historia e vështirë e jetës së ish-aktores dhe modeles është ndjekur prej vitesh me shumë interes dhe kishte shpresa se dikush do ta ndihmonte për të rikthyer jetën e saj në rrugën e duhur, por fotot e fundit, fatkeqësisht dëshmojnë se situata e saj është e pandryshuar apo edhe më e keqe.

Në fotot e reja të shkrepura në Kaliforni, Loni Willison duket plotësisht e rraskapitur teksa kërkon ushqim në kosh të plehrave.