Showbiz

Dua Lipa shfaqet nudo në rrjetet sociale

Foto: AP
 

Dua Lipa është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, duke postuar fotografi dhe video kryesisht nga ngjarjet e saj muzikore.

Mirëpo së fundmi, këngëtarja kosovare me famë botërore ka befasuar fansat duke postuar në mesin e disa fotografive, një foto ku duket tërësisht nudo.