Showbiz

Filmi “The Electric State” bënë bashkë yjet e hollywoodit

 

Aktorët, Millie Bobby Broën dhe Brian Cox, janë angazhuar me rol në filmin e ardhshëm të Netflixit, “The Electric State”, i cili vjen me regji të vëllezërve të famshëm, Joe dhe Anthony Russo.

Në kastën e aktorëve po ashtu përfshihet ylli i hollywoodit, Chris Pratt, i cili në të kaluarën ka punuar me regjisorët në disa filma “Avengers”.