Showbiz

38 vjet më parë Madonnas iu tha se karriera e saj kishte marrë fund pas gjestit në skenë

Madonna bllokohet nga Instagrami për shkak të veshjes
 

Madonna ishte paralajmëruar se karriera e saj kishte marrë fund kur aksidentalisht i dolën të pasmet në skenë gjatë performimit.

Këngëtarja 63-vjeçare ishte një nga interpretueset në MTV Video Music Awards (VMA) të parë në vitin 1984, kur shkaktoi një sensacion pasi fustani i saj u rrokullis dhe i dolën të pasmet ndërsa këndonte 'Like a Virgin', dhe megjithëse dështimi i gardërobës ishte aksidental, ekipi i saj drejtues ishte i bindur se do të ngjallte mjaft zemërim për të siguruar që ajo nuk do të punonte më.