Showbiz

Shtohen spekulimet për martesën e Rita Orës me Taika Waititin

 

Mediat e huaja vazhdojnë të shkruajnë për martesën e Rita Orës me Taika Waititin, pavarësisht se çifti i njohur i showbizit nuk e ka konfirmuar këtë lajm.

Edhe revista prestigjioze “People” e ka ngritur pyetjen nëse, pop këngëtarja me prejardhje kosovare dhe regjisori i njohur hollywoodian, e kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë, kjo pasi që të dy janë spikatur me unazë ari në gisht.