Showbiz

Normani i mohon spekulimet se i ka humbur motivimi për të bërë muzikë

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja amerikane, Normani, nuk po i toleron komentet rreth etikës së saj të punës. 

Të martën (9 gusht) ish-anëtarja e grupit “Fifth Harmony”, ia ktheu një përgjigje të shkurtë dhe të mprehtë ndjekësve në Twitter, të cilët besojnë se ajo më nuk është e pasionuar pas muzikës.