Showbiz

Camila Cabello në lidhje të re dashurie

Foto: AP/Associated Press
 

Pothuajse një vit pas ndarjes nga Shawn Mendes, këngëtarja latine Camila Cabello duket se ka gjetur të dashur të ri.

Edhe pse ende nuk e ka konfirmuar zyrtarisht lidhjen dhe nuk ka folur publikisht për romancën e saj të re, ish-anëtarja e grupit “Fifth Harmony” është spikatur disa herë nëpër rrugët e Los Angelesit në shoqërinë e Austin Kevitchit, themeluesi i aplikacionit të takimeve “Lox Club”.