Showbiz

Pas vetëm nëntë muajsh, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

 

Kim Kardashian dhe Pete Davidson kanë ndarë rrugët dhe kanë vendosur të jenë thjesht miq, sipas burimeve të Daily Mail.

Kim, 41 vjeç dhe Pete, 28, e bën lidhjen e tyre publike nëntë muaj më parë, kur modelja bëri debutimin si prezantuese në Saturday Night Live.