Showbiz

Lady Gaga konfirmon rolin në filmin e dytë “Joker”

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja e shndërruar në aktore, Lady Gaga, e ka konfirmuar lajmin se do të luajë në filmin e dytë “Joker”, krahas yllit të kinematografisë Joaquin Phoenix.

Gaga, emri i vërtetë i së cilës është Stefani Germanotta, të enjten (4 gusht) e ndau një postim në rrjetet sociale, përmes së cilit i informoi fansat se ajo dhe Phoenix do të ketë role protagoniste në projektin e ri me titull, “Joker: Folie à Deux”.