Showbiz

Chrissy Teigen dhe John Legend në pritje të fëmijës së tretë

Foto: AP/Associated Press
 

Modelja dhe ylli televiziv, Chrissy Teigen, i informoi ndjekësit të mërkurën (3 gusht) se ajo dhe bashkëshorti, John Legend, janë në pritje të fëmijës së tretë së bashku.

“E kemi edhe një foshnje rrugës,” shkroi Teigen në mesazhin e saj në Instagram, ku po ashtu e postoi një fotografi ku i shihet barku i fryrë.