Showbiz

Dua Lipa e frikësuar se do të rrëzohej në sfilatën e Balenciagas, Kardashian dhe Kidman e mbështesin

 

Kim Kardashian dhe Nicole Kidman i thanë në mënyrë shumë miqësore Dua Lipës se nëse ajo rrëzohej në pasarelë të Balenciagas të mërkurën gjatë Javës së Modës në Paris, ato do ta mbanin.

Treshja u pa duke biseduar në prapaskenë përpara se të dilnin në pasarelë.