Showbiz

Beyonce e publikoi këngën e re “Break My Soul”

 

Tri orë para kohës së paralajmëruar të lansimit të këngës së saj të re, Beyonce i befasoi fansat duke e publikuar këngën e re “Break My Soul”, e cila është pjesë e albumit të saj të shtatë të incizuar në studio, “Renaissance”. Dhe kënga është gjithçka që fansat kishin pritur nga idhulli i tyre, një projekt muzikor ritmik dhe tekst kuptimplotë.

Në mesin e personave që kanë kontribuar në tekstin e kësaj kënge janë Jay-Z, Adam Pigott, Quavo, Megan Thee Stallion dhe të tjerë.