Showbiz

Heard: E dua ende Johnny Deppin

 

Amber Heard ka thënë se ka frikë që do të paditet sërish nga ish-bashkëshorti i saj, Johnny Depp.

Në pjesën e dytë të intervistës së parë, që nga përfundimi i gjyqit të famshëm për shpifje mes saj dhe Deppit, dhënë për NBC News, aktorja hollivudiane ka deklaruar po ashtu se e do ende Deppin, shkruan CNN-i të mërkurën.