Showbiz

Dua Lipa dhe Emma Raducanu protagoniste të reklamës së re për “Evian”

 

Dua Lipa dhe Emma Raducanu protagoniste të reklamës së re për “Evian”

Kampionia e turneut “US Open”, tenistja Emma Raducanu, u bë bashkë me superyllin e muzikës pop, Dua Lipa, në realizimin e reklamës së re të bendit të njohur të ujit “Evian”.