Showbiz

Depp: E vërteta nuk humbet kurrë

Foto: AP
 

Aktori Johnny Depp ka reaguar pas shpalljes së vendimit në favor të tij nga Gjykata e Qarkut të mërkurën në Virxhinia, në rastin e padisë ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard, për shpifje.

Depp përmes një deklarate për media ka thënë se vendimi ia ka rikthyer atij “jetën dhe se e vërteta nuk humbet kurrë”.