Showbiz

Brown uron ish-të dashurën Rihannan për lindjen e djalit

 

Chris Brown si duket e ka uruar ish-të dashurën Rihanna, për ardhjen në jetë të një djali.

Ylli 34-vjeçar i popit - e cila kishte marrëdhënie të trazuar me këngëtarin e zhanrit R&B, Chris, 33, mes viteve 2007 dhe 2009 - thuhet se mirëpriti fëmijën e saj të parë me A$AP Rockyn javën e kaluar dhe ish-i dashuri i saj me sa duket dërgoi urimet e tij vetëm disa orë pasi lajmi u publikua të enjten.