Showbiz

Ed Sheeran bëhet baba për herë të dytë

Foto: AP
 

Ed Sheeran ka njoftuar se ai dhe bashkëshortja e tij, Cherry Seaborn kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë.

Këngëtari 31 vjeç, dha të enjten mbrëma lajmin duke shpërndarë një foto të një palë çorapeve të bardha për fëmijë, raporton Daily Mail.