Showbiz

Travis Barker dhe Kourtney Kardashian zyrtarisht të martuar

 

Çifti i njohur i showbizit, Travis Barker dhe Kourtney Kardashian, tashmë është zyrtarisht i martuar.

Disa burime për revistën “People” dhe ueb faqen “TMZ” e kanë konfirmuar lajmin se dyshja e famshme, e ka kurorëzuar lidhjen me martesë në Santa Barbara të Kalifornisë, në shoqërinë e disa miqve të afërt dhe familjarëve.