Showbiz

Selena Gomez i kërkon falje bashkëshortes së ish- të dashurit, Hailey Bieber

 

Selena Gomez i ka kërkuar falje bashkëshortes së Justin Bieber, Hailey Bieber, për shkak të një videoje që ka publikuar në Instagram.

Në këtë video, Gomezi shfaqet duke dhënë këshilla për kujdes ndaj lëkurës, dhe i menjëhershëm ka qenë reagimi i fansave, të cilët kanë spekuluar se këngëtarja dhe aktorja e famshme po bënte shaka me modelen 25-vjeçare, pasi edhe ajo vazhdimisht publikon video të ngjashme.