Showbiz

“Doctor Strange in the Multiverse of Madness” fillon shfaqjen nëpër kinema

 

Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong dhe Rachel McAdams, e hijeshuan qilimin e kuq të shtruar me rastin e premierës botërore të filmit, “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, në Los Angeles.

Një karakteristikë në këtë vazhdim të ri, padyshim se janë kostumet e aktorëve që vijnë të përditësuara dhe shumë më ndryshe, raporton agjencia e lajmeve “AP”.