Showbiz

Rrëzimi i Katy Perryt në skenë shkakton të qeshura në shoun “American Idol”

 

Gjatë transmetimit ‘live’ të shout “American Idol” të dielën (01 maj), këngëtarja e njohur amerikane Katy Perry u rrëzua nga karrigia, raportoi të hënën portali “Marca”. Ajo ishte e veshur sikur personazhi i filmave të animuar, Ariel, dhe për t’u ngritur nga dyshemeja u desh të ndihmohej nga anëtarët tjerë të jurisë, Luke Bryan dhe Lionel Richie, të cilët nuk po e mbanin veten nga të qeshurat.