Showbiz

Devin Booker nuk e konsideron të vështirë lidhjen romantike me Kendall Jennerin

 

Ylli amerikan i basketbollit., Devin Booker, thotë se nuk e ka të vështirë të jetë në lidhje romantike me supermodelen, Kendall Jenner, megjithëse e pranon se në lidhjet e kaluara nuk ka qenë kështu por tani i pëlqen në çfarë faze të jetës është.

Sportisti 25-vjeçar në një intervistë të fundit për revistën “Wall Street Journal”, tha: “Nuk do të thosha se është e vështirë. Të jem i sinqertë, unë po e shijoj jetën në maksimum dhe këtë e them me shumë lehtësi, sepse nuk ka qenë gjithmonë kështu për mua. Por, mendoj se jam në një fazë të bukur të jetës dhe po ndihem i lumtur edhe në lidhjen time romantike”.