Showbiz

Einxhel Shkira lëndon krahun në “Big Brother”, dërgohet në spital

 

Mbrëmjen e së enjtes, banorja e “Big Brother Albania VIP”, Einxhel Shkira ka pësuar një lëndim, gjatë një loje që kishte përcaktuar Vëllai i Madh.

Prezantuesja e njohur shqiptare, ka lënduar krahun dhe kjo ka paraqitur nevojën që ajo të dërgohet për trajtim në spital.