Showbiz

Beatrix Ramosaj realizon këngë për dashurinë e saj me Donald Veshaj

 

Beatrix Ramosaj, e cila është bërë shumë e përfolur për shkak të pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP Albani” dhe lidhjes së saj aty me aktorin Donald Veshaj, ka publikuar një kënge të re, të titulluar "Faj".

“Tani mund ta dëgjoni anën time të historisë”, ka shkruar Beatrix në rrjetet sociale, shkrim ky të cilin ia ka bashkëngjitur këngës së publikuar.