Showbiz

“Spider-Man: No Way Home” rikthehet në vendin e parë të arkave filmike

 

Për një javë të vetme, “Scream” e rrëzoi nga pozita e parë filmin “Spider-Man: No Way Home”.

Por, suksesi nuk i zgjati shumë pasi gjatë fundjavës që e lamë pas, “Spider-Man: No Way Home” u rikthye sërish në maje të arkave filmike dhe po vazhdon ende të thyej rekorde të kinematografisë.