Showbiz

Cardi B po mendon ta bëjë tatuazh në fytyrë emrin e djalit të saj

Foto: AP
 

Reperja Cardi B e cila ka një vajzë trevjeçare dhe një djalë katër muajsh me reperin Offset - ka postuar në Twitter për të treguar se shumë shpejtë mund ta bëjë tatuazh në fytyrë, emrin e djalit të saj.

Krijuesja e hitit të 'WAP' - e cila ende nuk e ka zbuluar emrin e djalit të saj, ka shkruar se shumë shpejtë do ta bëjë këtë.