Showbiz

Katy Perry rikthehet për të performuar në emisionin “SNL”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Pop ylli i njohur, Katy Perry, do ta shënojë rikthimin në skenën e emisionit “Saturday Night Live”, në fund të këtij muaji, pasi është angazhuar si mysafire muzikore e episodit që transmetohet më 29 janar.

Shou do të prezantohet nga aktori Willem Dafoe, ndërsa e shënon herën e katërt që Perry performon në “SNL”, pas paraqitjeve në vitin 2010, 2013 dhe 2017.