Showbiz

Ardian Bujupi dhe Coach Bennet të enjten publikojnë bashkëpunimin

 

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ka bashkuar forcat me reperin Coach Bennet për të realizuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Ky projekt do të vijë të enjten në orën 23.59, ka konfirmuar vetë Bujupi në llogarinë e tij në rrjetin social Instagram.