Showbiz

Getinjo në mbështetje të Donaldit

 

Reperi nga Ferizaj, Getinjo ka reaguar pasi që banori i Big Brother VIP, Donald Veshaj e ka përmendur atë dhe vëllain e tij Mozzik.

Ishte Reomeo vëllai i Donaldit që ka shpërndarë më ndjekësit e tij videon ku ky i fundit flet për dy vëllezërit Getinjo dhe Mozzik.