Showbiz

Beatrixa akuzon Donaldin se nuk e lë të flasë

 

Këngëtarja Beatrixa Ramosaj që është pjesë e shtëpisë BBV është komentuar shumë për lidhjen me ish të dashurin e prezantueses Bora Zemani, Donald Veshajn.

Beatrixa dhe Donaldi kanë filluar një aventurë brenda shtëpisë së BBV. Marrëdhënia e tyre ka filluar të shkëputet, pasi që Donaldi nuk kalon më shumë kohë me Beatrixën.