Showbiz

Dua Lipa synon karrierë si këshilltare

 

Dua Lipa thuhet se po synon një karrierë si mësuese e stilit të jetesës, pasi ka paraqitur marka tregtare për qindra artikuj mallrash.

Fituesja e Grammy-t, 25 vjeçe, ka konfirmuar gjithashtu se do të nisë një buletin javor të titulluar Service95, i cili do të ofrojë këshilla për make-up, modë dhe restorante.